Treść główna

LIVE GOOD, FEEL GOOD

O nas

Firma Cudnix Furniture powstała 13 września 2016 roku. Jej założycielem jest Przemysław Cudniewicz, który w dniu otwarcia działalności był również jej jedynym pracownikiem. To fundamentalne wydarzenie w historii naszej firmy, która na przełomie 5 lat zmieniła się z jednoosobowej działalności gospodarczej w fabrykę mebli tapicerowanych. Za tak dynamicznym rozwojem stoi od początku ogromna wiedza oraz umiejętności właściciela, który już od momentu otwarcia swej działalności stawiał na nieustanną pracę nad jakością mebli.

Naszym celem jest produkcja mebli tapicerowanych o nienagannym wykonaniu przy jednoczesnym szybkim czasie realizacji. Dzięki takiemu podejściu do klienta zyskaliśmy zaufanie wielu polskich oraz zagranicznych sklepów internetowych i stacjonarnych. Nie przestajemy się jednak rozwijać. Stale pracujemy nad poszerzaniem oferty i jesteśmy otwarci na współpracę z każdym odbiorcą. Naszym priorytetem jest uprzejma kolaboracja.

Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy z każdego etapu produkcji - począwszy od stolarzy czy krawcowych przez pomocników i magazynierów aż po tapicerów. Doradzaniem klientom zajmują się również doświadczone w branży osoby. Zawsze udzielają obszernych informacji na temat oferty, w której znajdziecie Państwo narożniki, sofy, łóżka kontynentalne, fotele i pufy. Stawiając na współpracę z nami - stawiają Państwo na jakość, szybką realizację, a także uczciwą cenę.

Zaproszenie do współpracy

Dowiedz się więcej