Treść główna

Wszystkie wpisy

“ZESTAW DESIRE” – rewolucja stylu skandynawskiego.


Styl skandynawski w klasycznym wydaniu bazuje na naturalnych materiałach i kolorach. Najczęściej spotykane połączenia to ciepłe drewno z bielą, szarością i akcentami czerni. Coraz częściej projektanci zapraszają jednak do wnętrz złoto, które nadaje swojskiemu stylowi skandynawskiemu elegancję i oryginalny charakter. Nie bez znaczenia pozostaje również wprowadzenie pełnej gamy kolorystycznej. Od pasteli po mocno nasycone.

Zestaw Desire to współczesna forma stylu skandynawskiego. Jego cechą szczególną jest charakterystyczne przeszycie oparcia w uwielbianą przez projektantów obecnie “jodełkę”.

Desire to zestaw stworzony z myślą o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki lekkiej i zgrabnej formie doskonale sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Nierozkładane sofy oraz fotel uzupełnioną są o delikatne a zarazem stabilne drewniane nóżki. Najważniejszym aspektem zestawu Desire są miękkie, idealnie wyprofilowane siedziska.

Każdy element zestawu Desire możecie zamówić pojedynczo lub wedle uznania skomponować własny zestaw. 

Zapraszamy do zapoznania się z produktem.

Polecane artykuły

Aktualności 2023-01-30

GRAMY RAZEM Z WOŚP !

GRAMY RAZEM Z WOŚP !

Zobacz
Aktualności 2022-09-08

AKTUALNE OFERTY PRACY

AKTUALNE OFERTY PRACY

Zobacz
Aktualności 2021-11-10

“NIE OCENIAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE” czyli - dlaczego postawiliśmy na odświeżenie wizerunku firmy.

Rok 2021 okazał się wybitnie trudny i niesamowicie nieprzewidywalny dla branży meblowej. Dziś, gdy rok jest już u schyłku wiemy, że okazał się być takim nie tylko dla nas. Pozwolił nam dostrzec zmiany jakie zaszły w społeczeństwie. Dlatego nawiązując do tematu dzisiejszego wpisu – okładka…

Zobacz