Treść główna

Wszystkie wpisy
Aktualności 2021-11-10

“NIE OCENIAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE” czyli – dlaczego postawiliśmy na odświeżenie wizerunku firmy.

Rok 2021 okazał się wybitnie trudny i niesamowicie nieprzewidywalny dla branży meblowej. Dziś, gdy rok jest już u schyłku wiemy, że okazał się być takim nie tylko dla nas. Pozwolił nam dostrzec zmiany jakie zaszły w społeczeństwie.

Dlatego nawiązując do tematu dzisiejszego wpisu – okładka i tytuł mają duże znaczenie. Często to one mają wpływ na to czy zdecydujemy się do książki zajrzeć. Dlatego nasz rebranding rozpoczęliśmy od zmiany logo. Jest to nie tylko symbol i grafika z którą my się utożsamiamy. Nowym wizerunkiem chcemy umocnić markę. 

Na przestrzeni ostatnich lat media społecznościowe stały się nieodzownym elementem życia każdego z nas. Podążając tym kierunkiem – kolejnym etapem naszych działań było stworzenie własnych kanałów w najpopularniejszych serwisach. Na naszych profilach możecie szukać inspiracji i porad wnętrzarskich. Na bieżąco poznawać naszą ofertę i promocje. Kanały są dostępne dla wszystkich, dlatego zapraszamy do obserwowania. 

Od wielu miesięcy pracujemy także nad stroną która właśnie została uruchomiona. Przed nami jeszcze kilka kluczowych wdrożeń ale podstawowe prace dobiegły końca. Od początku zmiany wizerunkowej kierujemy się minimalizmem. Chcieliśmy stworzyć stronę przyjemną w swej odsłonie, przejrzystą i czytelną. Pracując jednocześnie nad nowymi produktami zajęło nam to więcej czasu niż zakładaliśmy.  

Tymczasem możecie dziś czytać pierwszy blogowy wpis. Z łatwością możecie przeglądać poszczególne elementy naszych produktów, zajrzeć do kolekcji lub znaleźć salon meblowy z naszymi produktami w swojej okolicy. W zakładce ‘KONTAKT’ łatwo możecie zadać nam pytania lub zlokalizować naszą siedzibę, w której niebawem zostanie otworzony nasz własny SHOWROOM.  Odliczamy już dni do otwarcia. 

Nie zamierzamy jednak zwalniać tempa. Dlatego bądźcie czujni i śledźcie nas na naszych kanałach na bieżąco ponieważ mamy w planie wiele nowych produktów oraz kampanii promocyjnych. 

Dajcie znać, jak Wam się podoba Cudnix w nowej odsłonie.

Dziękujemy, że tu jesteś i czytasz.  

Polecane artykuły

Aktualności 2023-01-30

GRAMY RAZEM Z WOŚP !

GRAMY RAZEM Z WOŚP !

Zobacz
Aktualności 2022-09-08

AKTUALNE OFERTY PRACY

AKTUALNE OFERTY PRACY

Zobacz
Aktualności 2021-11-10

“NIE OCENIAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE” czyli - dlaczego postawiliśmy na odświeżenie wizerunku firmy.

Rok 2021 okazał się wybitnie trudny i niesamowicie nieprzewidywalny dla branży meblowej. Dziś, gdy rok jest już u schyłku wiemy, że okazał się być takim nie tylko dla nas. Pozwolił nam dostrzec zmiany jakie zaszły w społeczeństwie. Dlatego nawiązując do tematu dzisiejszego wpisu – okładka…

Zobacz